Зелен камен> Интернет истрага

Интернет-истрага за нашите производи

Вемолимеимајтепредвиддекаоткакоќејаиспратите оваа пошта, ќе ви одговориме во рок од 24 часа (работно време), доколку не добиете никаков одговор на време, контактирајте не преку Тел или Факс. Овој формулар не е во можност да ги прима вашите барања од aol, hotmail, gmail или други, но адресата на е-пошта на компанијата.

Добредојдовте да не контактирате

Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да не контактираат. По испраќањето на Интернет-истрага, ќе ви одговориме што е можно поскоро. Доколку не добиете никаков одговор на време, јавете ни се.

Ние сме посветени на исполнување на уникатните потреби на клиентите, обезбедувајќи сеопфатна и професионална услуга, уживајќи добра репутација кај нашите деловни партнери и клиенти за високо квалитетни производи, одлични услуги по продажбата, конкурентни цени и брза испорака.

Green Stone Swiss Co., Ltd. Магацин и канцеларија

Канцеларија во Шангај: 168 Zhonggu Rd, област Пингпу, Шангај, Кина.

Канцеларија на Ксиамен: 106, патот Худаикси, Ксиамен, Кина.

Тел: + 86 592 5365887

Мобилен телефон: +86 189 6515 7632

Е-пошта:[заштитена по е-пошта](Одговорете во рок од 1 работен ден)