Флуконазол

Флуконазол

Хемиско име:2-(2,4-difluorophenyl)-1,3-bis (1H-1, 2,4-triazol-1-yl)-2-propanol
CAS бр .:-86386 73 4-
Молекуларна формула:C13H12F2N6O
Мокуларна тежина:306.271
изглед:Бело до бело цврсто
Чистота:99%
Опис за Флуконазол CAS 86386-73-4:
Флуконазол во прав е анти-габичен лек триазол кој се користи во третманот и спречувањето на површни и системски габични инфекции. Може да се користи за инфекции предизвикани од мувла, како што се пневмонија, менингитис, инфекции на уринарниот тракт, перитонитис и стоматитис од мувла (дрозд) итн.

Ве молимево кое било време ако ве интересираФлуконазол.
Ако сакате да знаете заФлуконазолцена, ве молиме јавете се на нашата телефонска линија за услуги на клиенти +86 592 5365887 или испратете ја е-поштата на.

нашата фабрика

Добредојдовте да не контактирате

Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да не контактираат. По испраќањето на Интернет-истрага, ќе ви одговориме што е можно поскоро. Доколку не добиете никаков одговор на време, јавете ни се.

Ние сме посветени на исполнување на уникатните потреби на клиентите, обезбедувајќи сеопфатна и професионална услуга, уживајќи добра репутација кај нашите деловни партнери и клиенти за високо квалитетни производи, одлични услуги по продажбата, конкурентни цени и брза испорака.

Побарајте понуда од нас на интернет

Нашиот директор за продажба

Стивен Лин
Стивен Лин

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 13696950872

Нашиот менаџер за продажба на VP има над 25 години искуство во управувањето во сите лидерски улоги.

Естела Зенг
Естела Зенг

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 18965157632

Естела Зенг е одговорна за целата генерација на олово, услуги на клиенти и маркетинг операции.

Естела Зенг
Сири Тгли

WhatsApp / QQ / Skype /暴徒:+ 86 19859184872

Хелен е одговорна за глобалната продажба, услугата и проширувањето на каналите на европскиот пазар.

Дејзи Даи
Дејзи Даи

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 18965162351

Дејзи Даи е одговорна за глобалната продажба, услугата и проширувањето на каналите на европскиот пазар.

културата во компанијата

Нашата ориентација:
Снабдување со безбедни и ефикасни состојки и формули за козметички и нутриционистички производи.

Нашата мисија:
Нудење на најдобар дизајн на производи на клиенти со природни и висококвалитетни суровини.

Нашите вредности:
Професија за искреност, добитна соработка

Вие исто така може да ве пресекуваат овие производи.