Екстракт од портулака пилоса

Екстракт од портулака пилоса

Друго име:Kiss-Me-Quick Flower Extract
Латинско име:Портулака пилоса Л.
спецификација:10: 1 20: 1
Користен дел:целото растение
Изглед:Браун жолт прав
Апликација:козметичкасостојказарегенерацијанакожата。
Функција:
1. Со антиоксиданси кои ќе и помогнат на вашата кожа да се бори против слободните радикали
2. Може да ја смири кожата, а неговите анти-иритантни својства помагаат во ублажување на чешањето на кожата
3. Помага за зајакнување на клетките на кожата и им овозможува да ја одржат функцијата за поправка
4. Се користи за смирување на кожата
5. Помагаат во борбата против предвременото стареење, ја подобруваат бариерата на кожата и ја подобруваат еластичноста на кожата
Опис за екстракт од Портулака Пилоса
Екстрактот од портулака пилоса содржи неколку моќни антиоксидантни соединенија кои се богати со корисни соединенија за кожата, вклучувајќи кверцетин, хлорогена киселина и рутин. Сите овие помагаат да се заштити кожата од агресори на околината со неутрализирање на штетните слободни радикали и подобрување на природната одбрана на кожата.

Ве молимево кое било време ако ве интересираЕкстракт од портулака пилоса.
Ако сакате да знаете заЕкстракт од портулака пилосацена, ве молиме јавете се на нашата телефонска линија за услуги на клиенти +86 592 5365887 или испратете ја е-поштата на.

нашата фабрика

Добредојдовте да не контактирате

Искрено ги поздравуваме пријателите од целиот свет да не контактираат. По испраќањето на Интернет-истрага, ќе ви одговориме што е можно поскоро. Доколку не добиете никаков одговор на време, јавете ни се.

Ние сме посветени на исполнување на уникатните потреби на клиентите, обезбедувајќи сеопфатна и професионална услуга, уживајќи добра репутација кај нашите деловни партнери и клиенти за високо квалитетни производи, одлични услуги по продажбата, конкурентни цени и брза испорака.

Побарајте понуда од нас на интернет

Нашиот директор за продажба

Стивен Лин
Стивен Лин

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 13696950872

Нашиот менаџер за продажба на VP има над 25 години искуство во управувањето во сите лидерски улоги.

Естела Зенг
Естела Зенг

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 18965157632

Естела Зенг е одговорна за целата генерација на олово, услуги на клиенти и маркетинг операции.

Естела Зенг
Сири Тгли

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 19859184872

Хелен е одговорна за глобалната продажба, услугата и проширувањето на каналите на европскиот пазар.

Дејзи Даи
Дејзи Даи

WhatsApp / QQ / Skype / Mob: +86 18965162351

Дејзи Даи е одговорна за глобалната продажба, услугата и проширувањето на каналите на европскиот пазар.

културата во компанијата

Нашата ориентација:
Снабдување со безбедни и ефикасни состојки и формули за козметички и нутриционистички производи.

Нашата мисија:
Нудење на најдобар дизајн на производи на клиенти со природни и висококвалитетни суровини.

Нашите вредности:
Професија за искреност, добитна соработка

Вие исто така може да ве пресекуваат овие производи.